Карпати виграють завершальний матч року і залишаються лідерами групи

Львів'яни беруть реванш у вишгородського "Діназу" та йдуть на зимову перерву, очолюючи групу А Другої ліги.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Карпати", інформує "Еспресо.Захід".

Заключний матч року розпочався доволі спокійно. Карпатівці контролювали м’яч і шукали вільні зони попереду. "Зелено-білі" створювали хороші моменти поблизу воріт вишгородської команди, але м'яч не йшов у ворота.

По перерві підопічні Андрія Тлумака продовжували тиснути і навіть дещо збільшили інтенсивність і це принесло результат – на 54-ій хвилині "леви" вийшли вперед. Кожанов виконав подачу з кутового, Приймак виграв верхову боротьбу в захисників "Діназу" та головою скинув м'яч на Валерія Болденкова. Захисник "Карпат" не залишив жодних шансів кіперу суперника – 1:0.

Львів'яни продовжували атакувати та мали ще кілька хороших нагод для того, щоб подвоїти свою перевагу. Гості теж активізувалися та розпочали серйозно загрожувати воротам Сілецького. Голу не забили, натомість на 66-ій хвилині залишився вдесятьох. Андрій Волошин отримав друге попередження у матчі та покинув поле.

На 79-ій хвилині Денис Галенков на швидкості увірвався у штрафний майданчик гостей та Олександр Апанчук сфолив проти 77-го номера "Карпат". Арбітр без вагань вказав на позначку. Одинадцятиметровий удар бездоганно виконав Кожанов – 2:0. Львів'яни надалі спокійно контролювали гру і довели до переможного результату.

Отож, "Карпати" беруть реванш у "Діназа" за поразку в першому колі та завершують 2021-ий рік на першому місці. Наступний матч "Карпати" зіграють аж 26 березня вдома проти "ЛНЗ" з Черкас.

"Карпати" "Карпати" 2:0

Голи: Болденков, 54, Кожанов, 80 (пен.)

"Карпати": Сілецький, Сімінін, Болденков, Лобай, Ткачук, Чачуа (Маткобожик, 88), Кожанов (Тітунін, 90+3), Приймак, Заставний (Повалій, 55), Галенков, Гуменюк (Буднік, 74).

"Діназ": Леванідов, Духота, Волошин, Ічанський, Банасевич, Петренко, Чепурненко, Бафталовський, Корешков (Ізотов, 69), Апанчук (Саленко, 81), Бовтрук (Малєй, 73).

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.