"Карпати" уже треті: конкурент львів’ян здобув впевнену перемогу в Першій лізі

Житомирське "Полісся" переграло в п’ятому турі чернівецьку "Буковину"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Футбольний клуб "Полісся" очолив турнірну таблицю Першої ліги в групі А. Команда із Житомира здобула домашню перемогу над "Буковиною" в п’ятому турі чемпіонату.

Господарі, як і годиться відвертому фавориту, постійно чинили тиск на ворота команди із Чернівців, утім забити з гри футболістам "Полісся" не вдалось.

На 28-й хвилині захисник гостей Микола Павлюк зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а вже за мить Богдан Кушніренко не схибив з "точки" і вивів "Полісся" вперед.

Ще один одинадцятиметровий в бік воріт "Буковини" арбітр призначив на 65-й хвилині – Дениса Янакова зупинили забороненим прийомом у карній зоні. Сам постраждалий результативно виконав вирок.

Перемога з рахунком 2:0 дозволила "Поліссю" одноосібно очолити турніру таблицю. Лідер на один бал випереджає тандем переслідувачів, куди увійшли "Епіцент" і "Карпати".

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.