ФК "Львів" знову програє лідерам чемпіонату

Після поразки від "Шахтаря" львів'яни поступаються "Ворсклі".

Та цього разу зазнали розгрому не лише за результатом, але і по грі, інформує "Еспресо.Захід".

На початку матчу ніщо не віщувало біди. Львів'яни навіть отримали перший шанс забити. Після помилки Скляра м'яч потрапив до Шини, але форвард банально не потрапив у м'яч.

Та буквально у наступній атаці, на 2-й хвилині, Скляр реабілітувався, розігнавши атаку. Пас від Пердути ідеально ліг на ногу Кане, який зльоту вколотив його в "дев'ятку".

Вже на 11-й хвилині у господарів пройшла чудова атака по центру. М'яч протягнув Степанюк та віддав передачу. Захисник "Львова" у відчайдушному стрибку намагався її перервати, проте це йому не вдалось і Тілль лише отримав зручнішу позицію для удару – 2:0.

Два швидкі голи, виглядає, приголомшили львів'ян і, навіть коли полтавчани зменшили темп, у гостей нічого не виходило. А от господарі, трохи перепочивши, забили й втретє. Степанюк розігнав атаку, обігрався з Тіллем, після прострілу якого сам вколотив м'яч у сітку.

Після перерви "Ворскла" нікуди не поспішала, граючи по рахунку. Львів'яни ж стали більш заведеними, діяли агресивніше і гостріше. Перш за все, згадується прорив Якимця по центру, який завершився ударом в поперечину. Були ще декілька атак, але особливої гостроти вони не принесли.

"Ворскла" відверто грала у своє задоволення і знову забила на 69-й хвилині. Гол був створений зусиллями тих же гравців, що і попередній. Тілль подав зі штрафного, Степанюк прийняв м'яч, розвернувся і потужно пробив у ближній кут.

Львів'яни спромоглись хіба на гол престижу, який забив вже наприкінці матчу Довгий, потужно пробивши з-за меж штрафного майданчика.

Після цього матчу "Ворскла" вийшла у лідери чемпіонату – в активі команди сім очок після трьох матчів. "Львів" же звично розмістився у нижній частині турнірної таблиці – після трьох матчів у них лише одне очко та 13-е місце.

"Ворскла" – ФК "Львів" 4:1

Голи: Кане 2, Тілль 11, Степанюк 38, Степанюк 69 – Довгий 86

"Ворскла": Дмитро Різник, Ігор Пердута, Наджиб Якубу, Олександр Скляр, Олів'є Тілль (Данило Кравчук 78), Руслан Степанюк (Владислав Вакула 73), Йоонас Тамм, Володимир Чеснаков, Давид Пуцлін (Сергій Яворський 78), Артем Челядін (Іван Пешич 58), Ібрахім Кане

ФК "Львів": Орест Костик, Алвеш дос Сантос Рожеріо Шина (Максим Грисьо 58), Іван Брикнер (Олексій Довгий 63), Альваро Тавареш (Владислав Хамелюк 75), Назарій Нич (Олівейра Ренан 58), Олександр Романчук, Енес Махмутович, Володимир Якимець, Фран Чір'як (Сергій Політило 58), Андрій Бусько, Ернест Антві.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.