Ексльвів'янин Яремчук забив ефектний гол у ворота московського "Спартака". Відео

Роман відзначився вже у дебютному матчі у складі "Бенфіки" у Лізі чемпіонів.

Ексгравець "Карпат" та "Динамо" вийшов на поле в середині другого тайму та відразу активно вступив у гру, інформує "Еспресо.Захід".

Роман Яремчук на 64-й хвилині замінив центрфорварда Рамуша. Відразу ж спробував пройти суперника на дриблінгу, згодом заробив фол. А в кінцівці матчу почав загрожувати воротам, обравши позицію у правій частині штрафного майданчика. Спочатку після його удару з цієї зони м'яч не влучив в дальній кут.

А ось на 92-й хвилині вже було ефективніше. Роман зробив закидання на Маріу, м'яч від якого знову відскочив до українця. Яремчук сильно пробив у дальній кут і після рикошету куля влетіла у ворота.

Гол записали на спартаківця Жіго, проте це не скасовує основної заслуги гравця збірної України. Відтак московський "Спартак" програв "Бенфіці" без шансів із загальним рахунком двох протистоянь 4:0.

У коментарі після матчу українець підкреслив, що щасливий від такого дебюту та висловив повагу новій команді, заявивши, що починає вивчати португальську мову.

"Я щасливий. Зараз непростий час, тому що я не пройшов передсезонну підготовку. Спасибі тренеру за підтримку і всіх фанатів також. Хочу всім подякувати.

Зіграти за "Бенфіку" – це було неймовірно. Кожен день я хочу тренуватися все більше, щоб забити багато голів.

Мова? Мені тільки потрібен час – хочу розмовляти португальською теж", – сказав Яремчук в коментарі Benfica TV.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.