Двоє спортсменів із Рівненщини представлятимуть Україну на чемпіонат світу з греко-римської боротьби

Спортсмени з Рівненщини Владислав Левчук та Артур Бойчук поїдуть до Варшави на чемпіонат світу з греко-римської боротьби, який відбудеться 14-20 серпня

Про це повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає "Еспресо.Захід".

"В Тернополі завершився Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. Ці змагання були відбором до чемпіонату світу, – каже Віталій Коваль. – За підсумками змагань право представляти Україну вибороли двоє наших земляків".

Владислав Левчук із Костополя посів 1 місце у ваговій категорії до 60 кг, його тренував Ігор Гожий. Тим часом Артур Бойчук із Рівного зайняв 1 місце у ваговій категорії до 130 кг, його тренер –Михайло Литвинчук.