Дві львівські борчині вибороли "золото" чемпіонату Європи. Фото

Оксана Чудик та Христина Зоряна-Демко у фіналі зустрілися з росіянками та перемогли їх.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

20 травня відбулися фінальні поєдинки чемпіонату Європи з вільної боротьби U-23 серед жінок. Одразу у двох вагових категоріях за медалі змагались представниці Львівщини. У фіналах львівські борчині зустрілись з росіянки та перемогли в обидвох поєдинках.

Так, 19-річна майстер спорту України міжнароднодного класу Оксана Чудик стала чемпіонкою у ваговій категорії 68 кг. Дівчина навчається у Львівському фаховому коледжі спорту. Її тренують Олександр Раковський та Степан Ткачишин.

А 22-річна майстер спорту України Христина Зоряна-Демко виступала у вазі до 55 кг. Її тренують Андрій Стаднік та Ярослав Вуйцік. Нещодавно спортсменка Львівської обласної спеціалізованої спортивної школи "Спартаківець" також стала бронзовою призеркою дорослого чемпіонату Європи.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал