Догребла до двох п’єдесталів: львів’янка виборола медалі на чемпіонаті Європи з веслування

Випускниця Львівського коледжу спорту Валерія Терета вдало виступила на молодіжній першості у Сербії

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту ЛОВА, передає "Еспресо.Захід".

Українські веслувальники не пасли задніх на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який фінішував у Сербії.

Львів’янка Валерія Терета на пару із рівненчанкою Оленою Циганковою здобула бронзову медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів серед молоді до 23 років. Згодом дівчата відзначились і на дистанції 200 метрів, знову фінішувавши третіми.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.