"Динамо" осоромилось у Львові в своєму дебютному матчі в УПЛ

Кияни стартували в чемпіонаті з розгромної домашньої поразки від "Дніпра-1"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Київське "Динамо" розпочало свій виступ у новому сезоні УПЛ лише з другого туру. На "Арені Львів" команда Мірчі Луческу поступилась "Дніпру-1" з рахунком 0:3.

Дніпряни, які також провели свій дебютний поєдинок в новому чемпіонаті, відкрили рахунок у роздягальню. На 43-й хвилині Едуард Сарапій класно у падінні замкнув передачу Олександра Піхальонка. На 55-й хвилині асистент проявив себе уже як бомбардир. Піхальонок скористався пасом Бусанелло. А розгром "Дніпро-1" оформив вже в компенсований час - масована атака закінчилаась на нозі Валентина Рубчинського.

Для нового тренера "Дніпра-1" Олександра Кучера це перша перемога з командою в офіційному матчі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.