Чернівецький легкоатлет здобув золото чемпіонату України з найкращим результатом сезону

Олег Миронець тріумфував в бігу на 800 метрів на змаганнях, які відбулись в Луцьку

Про це повідомили на сайті ФЛАУ, передає "Еспресо.Захід".

Три медалі здобули чернівецькі легкоатлети на чемпіонаті України в Луцьку. Найбільш яскраво команду області представив бігун Олег Миронець.

Багаторазовий призер чемпіонатів України підтвердив високий клас у своїй профільній дисципліні – бігу на дистанції 800 метрів. Миронець єдиний із учасників фіналу вибіг із хвилин п’ятдесят і показав найкращий результат у сезоні серед українців – 1:49.79.

Ще дві медалі, бронзові, для чернівецької команди здобули представники та представниці естафети 4Х100.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.