Чернівчанин виборов золото на змаганнях з карате у Єгипті

Каратист з Чернівців Валерій Чоботар став переможцем першого етапу Прем’єр Ліги- 2023 в Єгипті. Він переміг у фіналі з рахунком 1:0

Про це повідомили в управлінні по фізичній культурі та спорту Чернівецької міськради, передає "Еспресо.Захід".

У змаганнях взяли участь 382 спортсмени з 58 країн. Валерій змагався у вазі 84 кілограми, у фіналі він завдав поразки італійцю Маттео Фіоре з рахунком 1:0.

Крім того, в першому етапі Прем’єр Ліги WKF сезону 2023 у Каїрі українці здобули три золоті та одну бронзову нагороди. Всього Україну представляли 22 спортсмени.

Другий етап Прем’єр Ліги відбудеться 12-14 травня у Рабаті (Марокко). Саме у цьому місті у 2019 році Валерій Чоботар вже вигравав Прем’єр Лігу.

Довідково. Karate 1 Premier League — найпрестижніші змагання Всесвітньої Федерації Карате, у них беруть участь атлети, які посідають не нижче 32-ї сходинки світового рейтингу у своїй категорії. У кожній категорії змагаються 32 найкращих атлети світу за системою Round Robin — "круговою системою" коли атлет змагається за вихід із пулу із кожним атлетом в своєму пулі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінкутелеграм-канал та твіттер.