Буковинські кікбоксери виграли золото та бронзу на Кубку Європи

Вихованці Кіцманської дитячо-юнацької спортивної школи виграли золото та бронзу на Кубку Європи в Хорватії

Про це повідомили на facebook-сторінці Кіцманської громади, передає "Еспресо.Захід".

"Ангеліна Філіпчук, Сергій та Андрій Руснаки, вихованці Кіцманської ДЮКСШ, у складі Збірної України гідно виступили на Кубку Європи, який проходив 10-12 лютого в місті Карловац, Хорватія. У змаганнях взяли участь 32 країни, 2796 кікбоксерів, 215 команд", – йдеться в повідомленні.

Спортсмени з Чернівецької області виступали в розділі лоу-кік.

Спортсменка Ангеліна Філіпчук з Давидівців здобула дострокову перемогу у фіналі над суперницею з Угорщини й отримала золото. У попередньому поєдинку вона перемогла спортсменку із Сербії. Андрій Руснак з Киселева став бронзовим призером Кубка Європи – у півфіналі він поступився супернику з Італії. Хлопець займається кікбоксингом вісім років, є бронзовим призером чемпіонату світу та дев'ятиразовим чемпіоном України.

Також зазначимо, що Україна посіла 7 місце в загальному рейтингу.