Боксерка з Волині Тетяна Коб стала 14-разовою чемпіонкою України серед жінок

Спортсменка з Ковеля Тетяна Коб вчотирнадцяте здобула золото чемпіонату України, встановивши рекорд за здобуттям чемпіонських титулів серед чоловіків та жінок (еліта)

Про це повідомили в ГО "Федерація боксу Волині", передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що на чемпіонат України з'їхалися 258 найсильніших боксерів і боксерок національного рівня (168 чоловіків та 90 жінок) від 18 до 40 років, які представляють збірні команди майже всіх областей. Цього року чемпіонат присвятили Збройним Силам України.

Фінальні поєдинки з боксу серед жінок завершилися у суботу, 25 листопада. Ковельчанка Тетяна Коб змагалася у ваговій категорії 50 кілограмів. Їй вдалося перемогти суперниць у трьох поєдинках, зокрема капітана жіночої збірної України з боксу Ярославу Маринчук, яка представляла Хмельницьку область, у фіналі.

Відтак волинська боксерка стала абсолютною чемпіонкою національних змагань та отримала право брати участь у ліцензійних турнірах.