10-річна жовківчанка здобула перемогу на міжнародному турнірі з настільного тенісу

Діана Колєннікова на сьогодні є найсильнішою тенісисткою України у своїй віковій категорії.

Про це повідомляє Управління молоді і спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Міжнародний турнір з настільного тенісу серії WTT YOUTH CONTENDER проходить у Чехії. Учора, 8 червня, відбулися фінальні поєдинки серед дівчат до 11 років. У двобої з німкенею Жозефіною Нойман 10-річна Діана Колєннікова здобула перемогу з рахунком 3:2.

Юна спортсменка мешкає у Жовкві на Львівщині, свою майстерність відточує з видатним тренером, паралімпійським чемпіоном Віктором Дідухом.

Як зазначать в обласній федерації тенісу, на сьогодні Діана є найсильнішою тенісисткою України у своїй віковій категорії. На останньому національному чемпіонаті у складі збірної Львівщини дівчина виборола відразу 6 медалей, 3 з яких золоті.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.